Tot onze schrik is Hette uit Petten plotseling overleden.
Zo’n sportieve vent, en al sinds het begin van ons koor een trouw koorlid bij de wekelijkse repetities en optredens. Niets was hem teveel, om samen met het koor en de leden een mooie prestatie neer te zetten. Hij was altijd bereid om te rijden naar de optredens en dan mede koorleden mee te nemen. Ook aan de andere activiteiten die met het zingen in het koor te maken hadden, deed hij enthousiast mee. Bij de diverse Look-a-likes werd hij omgeschminkt in Vader Abraham, Kenny Rogers, Benny Nijman en nog veel meer. En op andere vlakken konden wij ook altijd een beroep op hem doen. Omdat hij meestal vooraan stond bij de optredens, zal de aanblik van ons koor de komende periode niet hetzelfde zijn. Wij allen missen hem, maar zullen zijn favoriete liedje Hartje van Goud uit volle borst blijven zingen, met hem in onze gedachten.

Namens het bestuur,
Dieneke Rietveld.